Kartka walentynkowa w 13-1 Środowiskowym Hufcu Pracy w Jędrzejowie
Walentynki to święto zakochanych, cieszące się w Polsce coraz większą popularnością. Z tej okazji ludzie obdarowują się prezentami i życzeniami.
Uczestnicy z 13-1 Środowiskowego Hufca Pracy w Jędrzejowie wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez kielecki Dom Kultury „Zameczek” na najbardziej oryginalną kartkę walentynkową. Jego celem było pobudzenie wrażliwości artystycznej, propagowanie tradycji i obyczajów związanych z Dniem Świętego Walentego oraz doskonalenie umiejętności wyrażania swoich myśli, przeżyć i uczuć. W konkursie wzięło udział dziesięciu uczestników Hufca.
Młodzież wykazała się dużą kreatywnością, a do przygotowania prac użyła różnych technik i materiałów: karbownicy, dziurkaczy ozdobnych, bibuł płaskiej i karbowanej, papieru ozdobnego oraz koralików. W środku wpisywane były wiersze o tematyce romantycznej autorstwa polskich poetów. Wszystkie prace były interesujące i bardzo oryginalne.
Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.
Fot. 1, 2, 3. Uczestnicy podczas zajęć
Fot. 4. Efekty pracy naszych uczestników
Fot. 5, 6, 7. Wybrane prace
Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Suszalska-Świeca
|