KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z ABSOLWENTEM OHP

W poniedziałek 11 maja br. w Młodzieżowym Centrum Kariery w Starachowicach odbyło się spotkanie absolwentki Ochotniczych Hufców Pracy z doradcą zawodowym Katarzyną Misiowiec.  Kenly Carella ukończyła w 2017 roku Zasadnicza Szkołę Zawodową  w Starachowicach w zawodzie kucharz. Praktyczną naukę zawodu odbywała w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach.

Wielokrotnie reprezentowała Ośrodek w ramach umiejętności gastronomicznych nabytych podczas praktycznej nauki zawodu. Ukończyła kurs kelnerski z elementami carvingu. Będąc jeszcze w klasie III podejmowała krótkoterminowe prace w handlu. Po zakończeniu nauki podjęła zatrudnienie w branży gastronomicznej, w której pracuje do chwili obecnej.

Konsultacje dotyczyły potrzeb szkoleniowych jak i dalszego rozwoju zawodowego absolwentki. Spotkanie upłynęło w atmosferze wspomnień minionych lat spędzonych w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach.

Tekst: Katarzyna Misiowiec

Zdjęcia: Danuta Śpiewak