
W dniach 20-21.12.2016r. w Młodzieżowym Centrum Kariery w Staszowie, odbyły się ostatnie zajęcia z pośrednictwa pracy w ramach projektu „Obudź swój potencjał – YEI”.
Pośrednik pracy Monika Baszak miała za zadanie udzielenia pomocy uczestnikom projektu w zakresie wyboru miejsc stażu zgodnie z ich kwalifikacjami i ukończonymi szkoleniami. Osoby zaktualizowały swoje CV o nowe umiejętności zdobyte podczas projektu. W trakcie spotkań pośrednik odpowiadał na pytania beneficjentów, oraz informowała o prawach i obowiązkach stażysty.
Projekt „Obudź swój potencjał – YEI” realizowany jest w ramach programu „Gwarancje dla młodzieży”. Współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.
![]() |
Fot. 1. Pośrednik pracy podczas zajęć
Autor tekstu: Monika Baszak
Autor zdjęć: Agnieszka Siuda